OPINIE KLIENTÓW O 4LIFE DIRECT - Krystyna, 68 lat, Kluczbork

Od 2009 roku systematycznie poszerza się grono Klientów zadowolonych z ubezpieczenia na życie oferowanego przez 4Life Direct. Opinie osób dostępne na stronie internetowej  są autentycznymi wypowiedziami Klientów, którzy zaufali 4Life Direct. Ze względu na ochronę danych osobowych nie podajemy nazwisk Klientów, jednak oryginalne nagrania ich wypowiedzi dostępne są do wglądu w siedzibie 4Life Direct.

Krystyna, 68 lat, Kluczbork

Mój mąż był w ogóle nieubezpieczony, nigdy go to nie interesowało, to była moja inicjatywa i teraz się cieszę, że tak się stało, a nie inaczej. Nikt nie mógł przewidzieć tego jego wcześniejszej śmierci, ale dla mnie to była duża, duża pomoc. Pozytywne było to, że nie musiałam nigdzie wydzwaniać, sama pani do mnie zadzwoniła i poinformowała, że zostało to rozpatrzone w sposób pozytywny, a pieniądze są już przelane. Jak umiera człowiek, to ma się dużo rzeczy na głowie i dużo spraw, które są niedokończona i niepozałatwiane, a tutaj trzeba się jeszcze zająć ubezpieczeniem. Ja tego nie musiałam robić, złożyłam dokumenty tylko i odczekałam i to nie było długi okres kiedy Państwo żeście oddzwonili i poinformowali, że już wszystko załatwione. 
Nadal utrzymuję polisę, bo chcę żeby dzieci nie miały problemów jeżeli coś się ze mną stanie. Kwota wypłacona z ubezpieczenia bardzo mi pomogła, bo to nie tylko pochówek czy nagrobek, ale były jeszcze zadłużenia ze strony męża, które musiałam spłacić w banku, no i to mi pomogło. 

5

Poprzednia Następna