OPINIE KLIENTÓW O 4LIFE DIRECT - Krzysztof, lat 38, Paterek

Od 2009 roku systematycznie poszerza się grono Klientów zadowolonych z ubezpieczenia na życie oferowanego przez 4Life Direct. Opinie osób dostępne na stronie internetowej  są autentycznymi wypowiedziami Klientów, którzy zaufali 4Life Direct. Ze względu na ochronę danych osobowych nie podajemy nazwisk Klientów, jednak oryginalne nagrania ich wypowiedzi dostępne są do wglądu w siedzibie 4Life Direct.

Krzysztof, lat 38, Paterek

Powiem szczerze, że byłem bardzo zadowolony z obsługi w 4Life Direct. W życiu nie pomyślałem, że to tak szybko pójdzie. Bardzo szybko, praktycznie bez jakiś większych problemów, pieniądze zostały wypłacone. Przeważnie człowiek nauczony doświadczeniem doszukuje się, że zaraz jakiś kruczek prawny zostanie znaleziony, ale tutaj pozytywnie nas to zaskoczyło, że nic takiego nie miało miejsca.

Mogę powiedzieć w imieniu swoim i moich braci, że wszystko pozytywnie się odbyło. Gdyby to wszędzie tak wyglądało, to byłoby naprawdę super. Całą współpracę z 4Life Direct oceniam na pewno na 5, w ogólne nie mam żanych wątpliwości, nic tylko chwalić. 

5

Poprzednia Następna