OPINIE KLIENTÓW O 4LIFE DIRECT - Regina, lat 67, Lidzbark Warmińsko-mazurski

Od 2009 roku systematycznie poszerza się grono Klientów zadowolonych z ubezpieczenia na życie oferowanego przez 4Life Direct. Opinie osób dostępne na stronie internetowej  są autentycznymi wypowiedziami Klientów, którzy zaufali 4Life Direct. Ze względu na ochronę danych osobowych nie podajemy nazwisk Klientów, jednak oryginalne nagrania ich wypowiedzi dostępne są do wglądu w siedzibie 4Life Direct.

Regina, lat 67, Lidzbark Warmińsko-mazurski

Jestem bardzo zadowolona z obsługi 4 Life Direct, mało tego – poleciłam firmę jeszcze znajomym. Firma jest super!
Nawet tak mnie ścisnęło za serce jak dostałam z firmy kartkę z napisem „Z wyrazami współczucia”. To było tak bardzo miłe. Firma jest tak otwarta na wszystkie problemy i na te biedy ludzkie. Także poleciłam firmę kilku osobom i powiedzieli, że będą korzystać z usług firmy.

Zaskoczyła mnie szybkość działania firmy. Wypłata świadczenia poszła w takim tempie, że się nawet tego nie spodziewałam. Bardzo szybko firma załatwiła tą sprawę. Czasami człowiek myśli „a to może z pół roku potrwa…” a tu było wszystko w takim szybkim tempie załatwione.

Ubezpieczenie w 4Life Direct było bardzo dobrym pomysłem, zachęciliście mnie poprzez te reklamy. Pieniądze bardzo mi się przydały. W tej chwili jest to niesamowicie pomocny zastrzyk gotówki po tym wszystkim.

5

Poprzednia Następna