OPINIE KLIENTÓW O 4LIFE DIRECT - Sylwia, lat 76, Knurów

Od 2009 roku systematycznie poszerza się grono Klientów zadowolonych z ubezpieczenia na życie oferowanego przez 4Life Direct. Opinie osób dostępne na stronie internetowej  są autentycznymi wypowiedziami Klientów, którzy zaufali 4Life Direct. Ze względu na ochronę danych osobowych nie podajemy nazwisk Klientów, jednak oryginalne nagrania ich wypowiedzi dostępne są do wglądu w siedzibie 4Life Direct.

Sylwia, lat 76, Knurów

Jestem jak najbardziej zadowolona, z tego względu, że wszystko przebiegło bardzo szybko. Myślałam, że będzie więcej formalności, a jakoś wszystko to sprawnie nam poszło.

Byłam zaskoczona, że firma sama zajęła się sprawdzeniem dokumentacji w przychodni i ze szpitala i była cały czas w kontakcie ze mną i z dalszą rodziną, która była upoważniona do otrzymania wypłaty z polisy.
Wszystko było bardzo dokładnie wyjaśnione. Przy pierwszej rozmowie przez telefon już praktycznie wiedziałam jak to wszystko ma wyglądać, ile mniej więcej będzie to wszystko trwało i przede wszystkim – co muszę załatwić żeby było wszystko w porządku. 

5

Poprzednia Następna