OPINIE KLIENTÓW O 4LIFE DIRECT - Teresa, lat 79, Bydgoszcz

Od 2009 roku systematycznie poszerza się grono Klientów zadowolonych z ubezpieczenia na życie oferowanego przez 4Life Direct. Opinie osób dostępne na stronie internetowej  są autentycznymi wypowiedziami Klientów, którzy zaufali 4Life Direct. Ze względu na ochronę danych osobowych nie podajemy nazwisk Klientów, jednak oryginalne nagrania ich wypowiedzi dostępne są do wglądu w siedzibie 4Life Direct.

Teresa, lat 79, Bydgoszcz

Ubezpieczenie w 4Life Direct okazało się bardzo przydatne. Sama cały czas kontynuuje opłacanie swojego ubezpieczenia.
Byłam pozytywnie zaskoczona, że wszystko tak gładko i miło poszło. Panie, z którymi rozmawiałam były bardzo ciepłe – było dokładnie tak jak powinno być w takiej firmie ubezpieczeniowej, bo ludzie którzy się tak ubezpieczają to na ogół nie są bogaci ludzie i jeszcze samotni na ogół. Dlatego te pieniądze otrzymane z polisy są tak ważne i istotne, bo te 4 000 zł (od ZUS) nie pokrywają niczego i człowiek, który musi się jeszcze zająć chorą osobą ma ogromne wydatki, to może trwać miesiącami. Każdy pieniądz tu się liczy, a w końcu tak długo nie musiałam opłacać tego ubezpieczenia.

Bardzo firmie dziękuję, bardzo mi się te pieniądze przydały, bo teraz i tak jestem sama, więc przy tych moich niedużych finansach ta wypłata była bardzo ważna.

5

Poprzednia Następna